Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Biblioteka pedagogiczna \ Już za parę dni, za dni parę

Już za parę dni, za dni parę...

08:38 22-06-2015

Dla kogo: Dyrektorzy , Organy prowadzące , Nauczyciele , Rodzice , Księgowi

Kategoria: Od redakcji

Rozpoczyna się ostatni, przedwakacyjny tydzień. Ostatnia prosta. W Eduradzie to czas na zakończenia i wprowadzanie w wakacyjny nastrój. Oto, co przygotowaliśmy dla Państwa w tym tygodniu:

Rozpoczyna się ostatni, przedwakacyjny tydzień. Ostatnia prosta. W Eduradzie to czas na zakończenia i wprowadzanie w wakacyjny nastrój. Oto, co przygotowaliśmy dla Państwa w tym tygodniu:

- Emocje dzieci jako klucz do samoświadomości: doskonały poradnik dla rodziców na temat radzenia sobie z emocjami dzieci w róznym wieku;

- Ostatnia część cyklu Artura Foremskiego na temat systemu zarządzania jakością – ISO. Mam nadzieję, że czytali Państwo z zainteresowaniem i niektórzy z Was zdecydują się na wprowadzenie go do placówki – może z naszą pomocą?

- Wojciech Turewicz znów o komunikacji interpersonalnej: tym razem stawia przed nami największe jak dotąd wyzwanie partnerskiego traktowania oponenta.

W środę doskonały tekst pióra Aleksandry Możejko na temat losów zwierząt w wakacje. Lektura obowiązkowa – do przeczytania, zapamiętania i stosowania.

A w czwartek i piątek nasi autorzy, sympatycy i pracownicy Eko-Turu podzielą się z Państwem swoimi przemyśleniami na temat wakacji.


Zapraszamy do Edurady również w lipcu i sierpniu - będziemy odświeżać zawartość naszej Biblioteki Pedagogicznej, to okazja, by znaleźć zapomniane perełki!
Polecamy, zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku!  

Karolina Isio-Kurpińska

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na naszym facebooku


Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x