Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Nasi eksperci \ Maciej Biernacki

Maciej Biernacki100x130

Maciej Biernacki

Dyrektor

Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem wychowawcą. Zawodowo realizuję się jako nauczyciel pedagog i wychowawca, wicedyrektor i dyrektor szkół podstawowych. Laureat "Złotego Pióra" EDURADY 2015

Jestem pedagogiem i wychowawcą i znawcą systemów oświatowych krajów UE. Mam doświadczenia zawodowe z różnych pięter systemu edukacji – szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącego. W swojej pracy jestem nastawiony na popularyzowaniu i wprowadzaniu innowacji pedagogicznych. W związku z tym nieustannie opracowuję  nowe programy edukacyjne w zakresie organizacji, metody i merytoryki. Szczególny akcent kładę na pomoc psychologiczną i pedagogiczną udzielaną uczniom. Organizacja to dla mnie wyzwanie, które mobilizuje mnie do wysiłku i do rozwoju. Prawodawstwo oświatowe pozwala mi oswoić obszar, po którym można poruszać się bezpiecznie i nie po omacku. Za mały jest jednak dla mnie obszar filozofii i logiki klasycznej. Wypełniam tę lukę zajęciami z łaciny dla uczniów liceum ogólnokształcącego.

A pasje osobiste – to rodzina i  przyjaciele. A też wędrowanie: w czasoprzestrzeni –podróże, w świecie wyobraźni – książki i  teatr, film.


W Eko- Tur od ponad pięciu lat prowadzę szkolenia, piszę artykuły, opracowuję dokumenty  i odpowiadam na pytania.

Najnowsze artykuły autora

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x