Grupa Eko-Tur Instytut Kształceni Eko-Tur Doradztwo Prawne Eko-Tur Baza Nauczycieli Edurada PrimoPsyche
powrót

Jesteś tutaj: Strona główna \ Newsy w oświacie \ Wystartował nabór szkół do kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Ferie z ekonomią”

Wystartował nabór szkół do kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Ferie z ekonomią”

DATA: 26-09-2022

Do 12 października przyjmowane są zgłoszenia szkół podstawowych zainteresowanych udziałem w projekcie edukacyjnym „Ferie z ekonomią 5”. Nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach projektu dostaną wynagrodzenie w wysokości 1800 zł.

„Ferie z ekonomią 5” to projekt edukacji ekonomicznej adresowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych z terenów wiejskich i miast do 20 tys. mieszkańców oraz nauczycieli przedmiotu wiedza o społeczeństwie, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną i finansową. Jego organizatorem jest fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Projekt polega na realizacji w okresie jednego tygodnia ferii zimowych (pierwszy lub drugi tydzień) przez nauczyciela WOS zajęć z uczniami w formie gier i zabaw dydaktycznych, podczas których uczniowie zapoznają się z pojęciami z zakresu ekonomii, finansów, bankowości i przedsiębiorczości.

Źródło i cały artykuł: https://samorzad.pap.pl/kategoria/edukacja/wystartowal-nabor-szkol-do-kolejnej-edycji-projektu-edukacyjnego-ferie-z

Dodaj komentarz

Nie możesz pisać komentarzy zanim się nie zalogujesz.. Logowanie tutaj.

Komentarze

Nikt nie skomentował jeszcze tej strony

Subskrybuj komentarze przez RSS na tej stronie | RSS dla wszystkich komentarzy

Zadaj pytanie

x

Zapisz się na newsletter

x